neljapäev, 11. mai 2023

Nutimäng


10.mail toimus Pärnu linna ja maakonna koolide 5. klassidele nutimäng. Igast klassist oli oodatud osalema 4-liikmeline võistkond. Kohale tuli 24 tiimi. Are kooli esindasid Lili- Marleen, Kerlin, Andro ja Rasmus.  Koguneti  kl 12.00 Pärnu Keskraamatukogu suurde saali, kus tiimid jagati kaheks: osad alustasid mängu keksraamatukogus, osad Pärnu muuseumis, siis toimus vahetus. Vajalik ol üks nutiseade võistkonna peale.


Meie tiim tegi eeltööd. Tänasel nutiajastul on kõik võimalik. Üksipulgi võtsime läbi muuseumi kõik ruumid, tutvusime erinevate ajastute ning sealsete olulisemate museaalidega.  Sama tegime keskraamatukoguga: uurisime, millistest osakondadest see koosneb, millised näitused on hetkel üleval. Kõik ikka selleks, et ei rabaks tühja, vaid oskaka Kahootis kõigile otsimismängu küsimustele kiirelt vastata.

 

Algus oli edukas: pikka aega oli Are tiim kõige ees. Lõpuks üks valesti vastatud küsimus kukutas  tahapoole ( 6.)  Hing jäi  lastel küll kripeldama, aga mäng oli põnev ja tulemus tegelikult hea!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

E-viktoriin „Olen rahatark!“

  E-viktoriin „Olen rahatark!“ 22.mail toimus iga-aastane üle-eestiline majandusteemaline viktoriin 4.-6. klassidele. Ka Are kooli 5. Ja 6. ...